اورمو اؤلکه سی

نویسنده : admin شنبه 30 دی 1391, 19:07

رقابت های لیگ برتر والیبال از این پس از به طور همزمان برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، بر اساس اعلام سازمان لیگ بنا به در خواست تیم ها به علت حساسیت مسابقات لیگ برتر در هفته های پایانی  این رقابت ها، از مورخ 4 بهمن ماه (هفته هفتم دور برگشت) این مسابقات به طور همزمان از ساعت 15:30 آغاز می شود.

لازم به ذکر است تنها به علت پخش مستقیم تلویزیونی امکان تغییر ساعت مسابقه وجود خواهد داشت.


همزمانی مسابقات به دلیل حساسیت 1دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : لیگ برتر والیبال , فدراسیون والیبال , سازمان لیگ , همزمانی مسابقات والیبال ,


نویسنده : admin شنبه 30 دی 1391, 18:36

رئیس اداره ورزش و جوانان ارومیه از بازگشایی پیست خوشاکو ارومیه از امروز جمعه 29 دی ماه خبر داد.

"ناصر خدادادی" در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه آذربایجان غربی، اظهار کرد: با توجه به اینکه اغلب علاقه مندان به استفاده از پیست خوشاکو در روزهای جمعه به آن مراجعه می کنند، مقرر بود این پیست از جمعه هفته پیش بازگشایی شود اما همزمانی آن با سالروز رحلت پیامبر(ص) باعث شد تا با یک هفته تاخیر نسبت به زمان قبلی مورد بازگشایی قرار گیرد.


وی ادامه داد: این پیست از دوشنبه 18 دی ماه راه اندازی شده است اما بازگشایی آن بنا به دلیلی که عنوان شد با تاخیر امروز جمعه 29 دی ماه انجام می شود.

رئیس اداره ورزش و جوانان ارومیه در مورد اینکه انتقادات زیادی مبنی بر تاخیر در بازگشایی این پیست نسبت به اداره شما و هیات اسکی استان متوجه است؟، گفت: من حدود یک ماه و 23 روز است که مسئولیت این اداره را بر عهده گرفتم و طی این مدت هرچه از دستم برمی آمد برای بازگشایی مجدد این پیست به کار گرفتم و با توجه به اینکه اعتبارات راه اندازی این پیست به صورت استانی می آید به خاطر همین کمی در راه اندازی مجدد این پیست تاخیر افتاد.

وی تصریح کرد: نماینده فدراسیون که باید برای تایید پیست های کشور از آن بازدید کند وقتی که به ارومیه آمد به خواست ما چند روز بیشتر ماند تا ما بیش از این در راه اندازی پیست تاخیر نداشته باشیم.

خدادادی همچنین در پاسخ به اینکه پیست خوشاکو ارومیه نسبت به سال گذشته چه تغییراتی از لحاظ امکانات موجود در آن داشته است؟، اظهار کرد: تغییر یا افزایش امکاناتی نداشتیم و صرفا دینام بالابر که از سال گذشته خراب شده بود مورد تعمیر قرار گرفت.دسته بندی : ورزشی ,
برچسب ها : پیست اسکی خوشاکو ارومیه , بازگشایی ,


نویسنده : admin شنبه 30 دی 1391, 17:44
 دانشگاه ارومیه در خصوص اظهارات و سخنان استاندار آذربایجان غربی در جلسه ستاد راهبردی دریاچه ارومیه توضیحاتی برای مهر ارسال کرده است.

به گزارش خبرنگار مهر، دانشگاه ارومیه در واکنش به سخنان و اظهارات استاندار آذربایجان غربی در جلسه 24 دیماه ستاد راهبردی دریاچه ارومیه مبنی بر عدم ورود فعال دانشگاههای استان در حل بحران دریاچه ارومیه مندرج در خبرگزاری مهر توضیحاتی به این دفتر خبری ارسال کرد.

در این جوابیه که به امضای حسن صدقی رئیس دانشگاه ارومیه رسیده چنین آمده است:

مصرف گسترده منابع زیر زمینی و سطحی در بخشهای مختلف آذربایجان غربی از طرفی و عدم وجود یک نهاد مشخص برای برنامه ریزی در مصرف آب و مبارزه با کاهش نزولات آسمانی از طرف دیگر باعث شده بحران کم آبی یکی از معضلات روز استان و مایه نگرانی اقشار مختلف جامعه شده است.

در این میان تقسیم کار و استفاده از امکانات در زمینه های مختلف و برخورد علمی با مسئله یک امر انکار ناپذیر و ضروری است، وجود یک کارگروه متخصص برای تامین، توزیع و تولید آب باید در راس برنامه قرار گیرد و توسط هیچ سازمان و نهادی بدون تصویب این کارگروه متخصص که صرفا به منظور مقابله با بحران کم آبی شکل گرفته باشد طرحی اجرا یا تصمیمی گرفته نشود.

در سالهای اخیر صحبت از باروری ابرها به روشهای مختلف مورد بحث محافل علمی و اجرایی استان قرار گرفته که با کمال تاسف با وجود استفاده غیر رسمی از اساتید دانشگاه که بعضا هم تخصصی در این زمینه ندارند و فقط از طریق ارتباطات شخصی به این مرکز راه پیدا کرده اند، هیچ گونه ارتباط رسمی با دانشگاه برقرار نشده است.

در حالی که دانشگاه ارومیه خود با داشتن امکانات بالقوه تحقیقاتی  اعم از ابزار و نیروی انسانی و داشتن دغدغه مشکل کم آبی از امکانات استانی و تصمیمات اجرایی به دور مانده که اخیرا اطلاع یافتیم ژنراتورهایی جهت ایجاد یونیزاسیون فضا و تحقیق در خصوص شیوه های باروری ابرها وارد استان شده و سازمانهایی از جمله محیط زیست و .... مسئولیت اجرایی این پروژه را بر عهده گرفته و اظهار کمبود نیروی متخصص و علمی را دارند.

در این راستا در مکاتبه 25 خردادماه سال 91 با استانداری آذربایجان غربی درخواست شده این برنامه با هدایت مستقیم دانشگاه، متشکل از یک تیم علمی توانمند که خود اینجانب(رئیس دانشگاه ارومیه) یکی از متخصصان انگشت شمار سیستمهای دمای پائین کشور هستم، پیش رود.

تا ضمن استفاده از نیروهای انسانی متخصص بتوان کاری انجام داد که پشتوانه علمی و اجرایی قوی به خود بگیرد و هزینه های انجام یافته در محافل مختلف قابل توجیه و دفاع بوده و آینده روشنی برای مردم به بار آورد.دسته بندی : اخبار اورمیه ,
برچسب ها : استاندار آذربایجان غربی , جوابیه دانشگاه ارومیه , ستاد راهبردی دریاچه ارومیه ,


نویسنده : admin شنبه 30 دی 1391, 17:39
بازار برنج آذربایجان غربی بویژه در مناطق شهری با وجود واردات و توزیع گسترده برنج خارجی همچنان متلاطم بوده و مردم از مشکلات و قیمت بالای این نوع برنج ناراضی هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، کمبود و در برخی مواقع نبود برنج خارجی به ویژه از نوع هندی که به دنبال گران بودن برنج ایرانی، جای خود را در سبد کالایی و غذایی مردم محکم کرده بود طی دو ماه اخیر در آذربایجان غربی مشکلاتی ایجاد و مسئولان را به اتخاذ تدبیر واردات رسمی برنج هندی و توزیع برنج ایرانی در بازار وادار کرد.

تدبیری که هم اکنون با وجود توزیع برنج 3 هزار و 2 هزار و 800 تومانی هر کیلو برنج ایرانی و هندی در سطح بازار آذربایجان غربی و بویژه ارومیه به سر منزل مقصود نرسیده و ضمن نارضایتی مردم از نحوه توزیع برنج و شایعات در خصوص آلوده به مواد سمی بودن این برنج ها، منجر به سودجویی دلالان، احتکار و عرضه خارج از شبکه شده است.

ایجاد صف های طولانی در مقابل مراکز رسمی توزیع برنج ایرانی و خارجی، قیمت بالای برنج خارجی به طوری که بسته 10 کیلویی تا 50 هزار تومان نیز فروخته می شود، وضعیت آشفته ای را در بازار برنج استان ایجاد کرده و مردم از وضعیت موجود ناراضی هستند.


دسته بندی : اقتصادی ,
برچسب ها : بازار برنج خارجی , آذربایجان غربی ,


نویسنده : admin جمعه 29 دی 1391, 21:30

سرمربی تیم والیبال پیشگامان کویر پس از شکست مقابل کاله درباره حاشیه‌های این مسابقه گفت: بعد از فحاشی‌ها به‌ سوی تماشاگران حریف رفتم و فضای تشویق‌ را عوض کردم.

میرحسینی: فضای تشویق آملی‌ها را عوض کردم! / خانواده بازیكنان ما زیر سوال می‌رفت / کاله پیشگامان کویر میرحسینی  / پرتال هواداران والیبال اورمیه

به گزارش پرتال هواداران والیبال اورمیه به نقل از ایسنا، عباسعلی میرحسینی پس از باخت ۳بر یک مقابل کاله اظهار کرد: احترام خاصی برای تماشاگران آمل قائل هستم، آنها بسیار خوب بازیکنان خود را تشویق می‌کردند. اما در برخی از مقاطع حساس بازی متاسفانه شاهد فحاشی به بازیکنان یزد هم بودیم و الفاظی به کار می‌رفت که خانواده‌ها زیر سوال می‌رفتند. به همین دلیل من به سمت آنها رفتم و سعی کردم که فضای تشویق عوض کنم که خوشبختانه این اتفاق هم افتاد.

سرمربی تیم والیبال پیشگامان کویر یزد در پاسخ به این سوال که آیا رفتار شما موجب تشدید حاشیه‌ها از سوی هواداران کاله نشد؟ پاسخ داد: با توجه به اینکه چند سال در آمل بازی کرده‌ام دوستان زیادی در این شهر دارم و دیدگاه تماشاگران آمل را می‌دانم، به همین دلیل به سوی آنها رفتم. سرانجام هم رفتار من نتیجه مثبت داد. البته دوستانم فکر کردند که به دلیل ناراحتی به سوی تماشاگران رفتم و من را کنار کشیدند. البته والیبال ما تماشاگران بسیار با فرهنگ و خوبی دارد و کوچکترین مساله‌ای هم در زمین روی نداده بود. البته در چند صحنه تعدادی تماشاگرنما رفتار درستی نداشتند. در مجموع سعی کردم تا جو سالن آمل را آرام کنم.

وی درباره نتایج ضعیف تیمش در نیم فصل دوم گفت: بعد از موفقیت در نیم فصل نخست احساس می‌کردیم که ممکن است در دور برگشت دچار بحران شویم. بعضی باخت‌ها می‌تواند حاشیه امنیت تیم را زیر سوال ببرد، البته ما از روز نخست برای مقام ششمی تیم را بستیم ولی چون خوب نتیجه گرفته بودیم همه حریفان در دور برگشت با تمام توان به مصاف ما آمدند و از سوی دیگر سطح انتظارات هم از تیم ما بالا رفت. این عوامل قدری کار ما را دشوار کرد.

وی تاکید کرد: من با بازیکنانم صحبت کردم. هدف ما این است در همه مسابقه نمایشی را ارائه دهیم تا هواداران ما راضی باشند. باخت به کاله، متین یا بیکان دور از انتظار نیست. به هر حال باید بپذیریم تیم‌های خیلی قدرتمندی در لیگ حضور دارند که می‌توانند بسیار خطرناک باشند.

میرحسینی درباره عملکرد بازیکن خارجی تیمش گفت: “لئو” ناگهان دچار افت ۶۰ درصدی شد، البته قبل از بازی با کاله همه هم قسم شدند تا شش مسابقه پایانی لیگ را با تمام توان کار کنند. اگر چه به کاله باختیم اما واقعا خوب کار کردیم و بازی زیبایی انجام شد. باختیم اما من ناراضی نیستم و تلاش می‌کنیم در هفته‌های آینده بهتر کار کنیم.دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : لیگ برتر والیبال , پیشگامان کویر یزد , کاله مازندران , فحاشی , عباسعلی میرحسینی ,موضوعات
» اخبار اورمیه (903)
» اخبار بحران دریاچه اورمیه (1021)
» پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه (548)
» پروژه های عمرانی،خدماتی استان (172)
» سیاسی (178)
» اقتصادی (529)
» اجتماعی (323)
» ادب،فرهنگ و هنر (133)
» علمی، آموزشی (201)
» پزشکی،سلامت (204)
» میراث فرهنگی و گردشگری (401)
» حوادث و سوانح (227)
» هواشناسی (224)
» محیط زیست (261)
» گزارش تصویری (301)
» والیبال برتر (1077)
» ورزشی (218)
» اخبار ایران و جهان (218)
» وقایع تاریخی ایران و جهان (19)
» وقایع تاریخ آذربایجان (18)
» وقایع تاریخی اورمیه (10)
» تورک دیلی (8)
» نام آوران اورمیه (88)
» نام آوران آذربایجان (127)
» آذربایجان فولکلوری (11)
» آذربایجان دبلری (19)
» مذهبی دبلر (31)
» اورمو عاشیقلاری (19)
» موسیقی آذربایجانی (19)
» تورک شعرلر (7)
» استاد شهریار+شعر و عکس (10)
» داستان ها و افسانه های آذربایجان (8)
» فرودگاه اورمیه (3)
» دانشگاه اورمیه (10)
» امام زاده ها - مساجد تاریخی (24)
» بناهای تاریخی اورمیه (104)
» پارک های اورمیه (17)
» حمام های قدیمی اورمیه (5)
» دره ها-آبشارها -چشمه ها (18)
» قلعه ها -تپه ها-غارها (22)
» کلیساهای اورمیه (17)
» کتیبه های تاریخی اورمیه (7)
» مراکز اقامتی و تفریحی اورمیه (12)
» مقبره های اورمیه (10)
» موزه های اورمیه (12)
» در باره اورمیه (12)
» سوغات،صنایع دستی،غذاها (19)
» جاذبه های گردشگری و طبیعی اورمیه (60)
» گالری عکس بازار اورمیه (8)
» گالری عکس دریاچه اورمیه (33)
» گالری عکس اورمیه (60)
» گالری عکس اورمیه قدیم (11)
» آثار طبیعی آذربایجان غربی (36)
» آثار تاریخی آذربایجان غربی (104)
» گالری عکس سایر مناطق آذربایجان (25)
» تصاویر دیدنی (40)
» کلیپ شعرای آذربایجان (5)
» کلیپ اورمیه (5)
» کلیپ موسیقی آذربایجانی (7)
» کلیپ ورزشی (8)
» کلیپ های متفرقه (10)
» دانلود فایل های صوتی (5)

صفحات

پیوندهای روزانه

نویسندگان

» admin (6558)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic