اورمو اؤلکه سی

نویسنده : admin دوشنبه 30 بهمن 1391, 20:56
نکویی‌فرد از مصوب شدن پروژه ملی بانک ژن آبزیان کشور خبر داد و تأکید کرد: موجود آبزی آرتمیا در این پروژه تعریف شده است و دارای پروژه‌های مخصوص خود و اعتبار خاص است.
با مصوب شدن پروژه ملی بانک ژن آبزیان کشور، انتظار می‌رود که آرتمیا و جلبک‌های موجود در دریاچه ارومیه از خشکیدگی نجات پیدا کند.

رئیس مرکز تحقیقات آرتمیای کشور در گفتگو با ایانا با اعلام این مطلب گفت: با وجود افزایش 24 درصدی بارندگی‌ها در منطقه، هنوز سطح آب دریاچه ارومیه به اندازه‌ای که باید، بالا نیامده است.

علی نکویی‌فرد افزود: بیشترین افزایش در میزان سطح آب دریاچه زمانی اتفاق می‌افتد که برف‌ها آب شود که امیدواریم امسال با این اتفاق، آب دریاچه ارومیه دارای سطح مناسبی باشد.

وی خاطرنشان کرد: اقداماتی در راستای نجات دریاچه ارومیه با توجه به حساسیت‌هایی که وجود داشت، انجام شده است؛ اما هیچ‌یک از آنها نتوانسته راهکار اساسی باشد.

نکویی‌فرد ادامه داد: سازمان آب منطقه‌ای کارهایی را در زمینه آبخیزداری و همچنین انتقال آب‌های سطحی به دریاچه انجام داده است که امیدواریم با انجام سایر اقدامات و همچنین افزایش سطح آبیاری تحت فشار در منطقه فرجی حاصل شود.

وی تصریح کرد: تاکنون برای شوری آب دریاچه اتفاقی نیفتاده است و همچنان در حد فوق اشباع است.

تهیه طرح‌های مربوط به نجات آرتمیا تدوین شده است

رئیس مرکز تحقیقات آرتمیای کشور یادآور شد: باروری ابرها، استفاده از سیستم آبیاری تحت فشار برای اراضی کشاورزی، اقدامات زیست محیطی، هدایت آب‌های سطحی و انجام فعالیت‌های آبخیزداری از مواردی است که برای این منطقه تعریف شده است.

نکویی‌فرد از مصوب شدن پروژه ملی بانک ژن آبزیان کشور خبر داد و تأکید کرد: موجود آبزی آرتمیا در این پروژه تعریف شده است و دارای پروژه‌های مخصوص خود و اعتبار خاص است.

وی اظهار داشت: از آنجایی که این پروژه ملی باید به مرور پیشرفت کند، امیدواریم هرچه سریع‌تر برای این موجود آبزی و همچنین جلبک‌های موجود در دریاچه ارومیه تصمیم گرفته شود.

نکویی‌فرد همچنین گفت: این مرکز پروپوزال‌ها و طرح‌های مربوطه را تهیه کرده که باید از طریق استانداری پیگیری شده و پس از تأمین اعتبار، عملیاتی شود.

وی در پایان افزود: در حال حاضر وضعیت آرتمیا همچون سابق پیش می‌رود و در دریاچه ارومیه هیچ تغییری حاصل نشده است.


دسته بندی : اخبار بحران دریاچه اورمیه ,
برچسب ها : بحران دریاچه اورمیه , احیاء دریاچه اورمیه , پروژه ملی بانک ژن آبزیان , آرتمیا , بارندگی ,


نویسنده : admin دوشنبه 30 بهمن 1391, 20:34

رقابتهای لیگ برتر جوانان کشور به میزبانی شهر کاشان با کسب نایب قهرمانی شهرداری اورمیه  پایان یافت.

75 300x225 7

به گزارش سایت رسمی باشگاه شهرداری اورمیه رقابتهای لیگ برتر جوانان کشور که به مدت ۵ روز در شهر کاشان با حضور تیمهای شهرداری اورمیه-سایپا البرز-متین ورامین-نوین کشاورز تهران-باریج اسانس کاشان و کاله آمل در حال برگزاری بود صبح امروز با قهرمانی نوین کشاورز تهران به پایان رسید.

در سه دیدار برگزار شده امروز که تکلیف تیمهای اول تا سوم را مشخص میکردند تیمهای نوین کشاورز-شهرداری اورمیه و سایپا البرز در مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند که شهرداری اورمیه در مکان دوم این رقابتها پس از نوین کشاورز قرار گرفت.

جوانان شهرداری اورمیه که قهرمان این رقابتها را شکست داده بودند امروز مقابل متین ورامین به میدان رفتند که با نتیجه قاطع سه بر صفر این تیم را شکست داده و نایب قهرمان این رقابتها گردیدند.تیم سایپا البرز هم با غلبه بر باریج اسانس کاشان در مکان سوم ایستاد.

رده بندی تیمها پس از پایان این رقابتها به شکل زیر میباشد:

۱-نوین کشاورز تهران

۲-شهرداری اورمیه

۳-سایپا البرز

۴-متین ورامین

۵-باریج اسانس کاشان

۶-کاله آمل

شایان ذکر میباشد که تیم جوانان شهرداری اورمیه تیم کاملا بومی بوده و بدون داشتن صغر سنی عازم این رقابتها شده بود.

یاسین نبی‌ زاده، صابر علیپور، میلاد فتاحی، آرش نعمت‌ زاده، رامین پاشایی، سینا غریب‌ خانی، حمید محمدپور، امیر طاعی، علی رشیدی، امیر نوری ، مهدی ساعدی‌ فر و امیر خداپرست  بازیکنانی بودند که  تیم والیبال جوانان شهرداری اورمیه را تشکیل دادند.

همچنین ساسان خداپرست و قهرمان بایرامی به عنوان سرمربی و مربی و یوسف امامی به عنوان سرپرست این تیم را همراهی کردند.دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : جوانان شهرداری اورمیه , لیگ برتر جوانان کشور , کاشان , نایب قهرمانی شهرداری اورمیه ,


نویسنده : admin دوشنبه 30 بهمن 1391, 20:32

به گزارش سایت رسمی باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه رسول اصغرزاده مدیر عامل باشگاه طی گفتگوی تلفنی روز دوشنبه ساعت ۱۷:۳۰ با خبرنگار باشگاه در خصوص رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال در موردبازی تیم شهرداری اورمیه با پیشگامان کویر یزد اعلام نمودند:

 

37 اصغرزاده:نیازی به جریمه بازیکنان نیست ... !!!

بنده به عنوان مدیر عامل باشگاه شهرداری اورمیه ضمن ابراز تاسف از رای صادره کمیته انضباطی و جرایم صادره بر علیه بازیکنان تیم والیبال باشگاه شهرداری اورمیه  واکنشی در خصوص عملکرد ناظرین و سرداور بازی در این رای نمی بینم.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اورمیه در ادامه افزودند:اگر چنانچه سازمان لیگ فدراسیون والیبال برای برگزاری بازیها و سایر برنامه های خود با مشکلات مالی مواجه است خوشبختانه در لیگ برتر و دسته های یک و دو والیبال تیم های قدرتمندی وجود دارند که می توانند برخی از هزینه های سازمان لیگ را پوشش دهند وهیچ نیازی به جریمه بازیکنان نیست.چنانچه رقم قابل توجهی از بابت قراردادهای بازیکنان و کادر فنی تیمها  و همچنین مبلغ چهار صد میلیون ریال از بابت حق ورودیه مسابقات لیگ برتر پرداخت گردیده است.

مدیر عامل باشگاه  در پایان اظهار داشت:باشگاه شهرداری اورمیه راس مهلت قانونی  نسبت به رای صادره  کمیته  محترم انضباطی اعتراض وتقاضای تجدید نظر را خواهد نمود.دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : والیبال شهرداری اورمیه , لیگ برتر مردان , رسول اصغرزاده , رای کمیته انضباطی فدراسیون والیبال , جریمه بازیکنان ,


نویسنده : admin دوشنبه 30 بهمن 1391, 20:25

شهر زیبای اورمیه، امسال یک مهمان خارجی ویژه داشت؛ دراگان جورجویچ، سرمربی صرب که در این فصل از لیگ برتر والیبال، هدایت تیم شهرداری اورمیه را برعهده داشت. او تجربه‌هایش از هشت سال سرمربیگری در لیگ صربستان (در تیم‌های Ribnica و Radnički) و دو سال سرمربیگری در لیگ رومانی (در تیم Remat) را به همراه داشت و قصد داشت افتخاراتی که با تیم‌های قبلی‌اش به دست آورده بود را در اورمیه نیز تکرار کند؛ چرا که او در سال ۲۰۱۰ با تیم Remat به مقام قهرمانی لیگ رومانی رسیده بود و زمانی که به عنوان مربی دوم در تیم ملی جوانان صربستان حضور داشت، در سال ۲۰۱۰ در مسابقات قهرمانی جوانان اروپا با این تیم سوم شد و در سال ۲۰۱۱ در رقابت‌های قهرمانی جوانان جهان هم به مقام سوم رسید.

پس از پنجم شدن تیم والیبال شهرداری اورمیه در لیگ امسال، از دراگان جورجویچ خواستیم که به سوالات ما پاسخ دهد و در دفتر آقای جمالی (مدیر برنامه‌هایش) با او ملاقات کردیم.

گفتگوی اختصاصی پرتال هواداران با سرمربی شهرداری اورمیه / دراگان جورجویچ: در این فصل تمام اشتباهات طبیعی داوری بر علیه تیم ما اتفاق افتاد! / شهرداری ارومیه جورجویچ  / پرتال هواداران والیبال اورمیهدسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : والیبال شهرداری اورمیه , لیگ برتر مردان , دراگان جورجویچ , مصاحبه ,


نویسنده : admin دوشنبه 30 بهمن 1391, 20:15
کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز دوشنبه 30 بهمن ماه در خصوص پرونده تیم شهرداری ارومیه تشکیل جلسه داد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون والیبال، کمیته انضباطی فدراسیون والیبال امروز دوشنبه 30 بهمن ماه در خصوص پرونده مسایل به وجود آمده در بازی تیم های شهرداری ارومیه و پیشگامان کویر یزد که در تاریخ 18 بهمن ماه برگزار شد تشکیل جلسه داد.
در این جلسه که در فدراسیون والیبال تشکیل شد، محمود افشاردوست دبیرکل فدراسیون، دکتر علی فرخی و مهین انصاری رییس و دبیر کمیته انضباطی، منوچهر پورحسن رییس سازمان لیگ ، امیدوار حاتمی رییس کمیته داوران، نمایندگان وزارت ورزش و جوانان و حمید حق بین و مهدی دادرس ناظران مسابقه در جلسه حضور داشتند که پس از جلسه ای سه ساعته رای صادره به قرار زیر اعلام شد:


دسته بندی : والیبال برتر ,
برچسب ها : کمیته انضباطی فدراسیون والیبال , والیبال شهرداری اورمیه , لیگ برتر مردان , رای کمیته انضباطی ,موضوعات
» اخبار اورمیه (903)
» اخبار بحران دریاچه اورمیه (1021)
» پروژه های عمرانی،خدماتی اورمیه (548)
» پروژه های عمرانی،خدماتی استان (172)
» سیاسی (178)
» اقتصادی (529)
» اجتماعی (323)
» ادب،فرهنگ و هنر (133)
» علمی، آموزشی (201)
» پزشکی،سلامت (204)
» میراث فرهنگی و گردشگری (401)
» حوادث و سوانح (227)
» هواشناسی (224)
» محیط زیست (261)
» گزارش تصویری (301)
» والیبال برتر (1077)
» ورزشی (218)
» اخبار ایران و جهان (218)
» وقایع تاریخی ایران و جهان (19)
» وقایع تاریخ آذربایجان (18)
» وقایع تاریخی اورمیه (10)
» تورک دیلی (8)
» نام آوران اورمیه (88)
» نام آوران آذربایجان (127)
» آذربایجان فولکلوری (11)
» آذربایجان دبلری (19)
» مذهبی دبلر (31)
» اورمو عاشیقلاری (19)
» موسیقی آذربایجانی (19)
» تورک شعرلر (7)
» استاد شهریار+شعر و عکس (10)
» داستان ها و افسانه های آذربایجان (8)
» فرودگاه اورمیه (3)
» دانشگاه اورمیه (10)
» امام زاده ها - مساجد تاریخی (24)
» بناهای تاریخی اورمیه (104)
» پارک های اورمیه (17)
» حمام های قدیمی اورمیه (5)
» دره ها-آبشارها -چشمه ها (18)
» قلعه ها -تپه ها-غارها (22)
» کلیساهای اورمیه (17)
» کتیبه های تاریخی اورمیه (7)
» مراکز اقامتی و تفریحی اورمیه (12)
» مقبره های اورمیه (10)
» موزه های اورمیه (12)
» در باره اورمیه (12)
» سوغات،صنایع دستی،غذاها (19)
» جاذبه های گردشگری و طبیعی اورمیه (60)
» گالری عکس بازار اورمیه (8)
» گالری عکس دریاچه اورمیه (33)
» گالری عکس اورمیه (60)
» گالری عکس اورمیه قدیم (11)
» آثار طبیعی آذربایجان غربی (36)
» آثار تاریخی آذربایجان غربی (104)
» گالری عکس سایر مناطق آذربایجان (25)
» تصاویر دیدنی (40)
» کلیپ شعرای آذربایجان (5)
» کلیپ اورمیه (5)
» کلیپ موسیقی آذربایجانی (7)
» کلیپ ورزشی (8)
» کلیپ های متفرقه (10)
» دانلود فایل های صوتی (5)

صفحات

پیوندهای روزانه

نویسندگان

» admin (6558)

آمار بازدید


کل بازدید ها :
بازدید امروز :
بازدید دیروز :
بازدید این ماه :
بازدید ماه قبل :
تعداد نویسندگان :
تعداد کل مطالب :
آخرین بروز رسانی :

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic